VIP Taşımacılık

VIP transfer; şehir içi, şehirler arası veya havalimanı transferinde kullanılan bir ulaşım yöntemidir. VIP transfer, kullanıcılarına standart bir transfer hizmetine göre çok daha konforlu bir deneyim sunar. Aracınız ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçilir. Böylece tek başınıza, ailenizle ya da iş arkadaşlarınızla yapacağınız seyahatlerde yolculuğunuz daha konforlu bir hâle gelir. Yolculuk esnasında dinlenmek isteyen, konfor arayan veya zaman kısıtlaması bulunan kişiler VIP transfer hizmetiyle üst düzey bir seyahat deneyimi yaşar.

VIP Transferlerin Avantajları Nelerdir?

VIP transfer hizmetinde personeller sizi seçtiğiniz noktada karşılar. Bagajınız araca yerleştirildikten sonra, gitmek istediğiniz yere VIP konforunda ulaşırsınız.
VIP transfer hizmeti sunan şoförler profesyonel eğitimlerden geçer. Bu sebeple, hizmet alan müşteriler daha güvenli bir seyahat deneyimi yaşar.
VIP transfer hizmetinde kullanılan araçlar son teknolojilerle donatılmıştır. Seyahatiniz esnasında günlük işlerinizi aksatmadan keyifli bir yolculuk geçirirsiniz.
Zamanını verimli kullanmak isteyen kişiler, toplu taşıma ya da bireysel araçlarıyla yaptıkları yolculuklara kıyasla zamandan tasarruf sağlar.
VIP transfer hizmetinde kullanılan araçlar, diğer ulaşım araçlarına göre daha geniş hacimlidir. Herhangi bir bagaj kısıtlaması olmadan dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlarsınız.

VIP transferin hizmet ücreti rezervasyon esnasında yolculara bildirilir. Yolculuk sonunda herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmazsınız.
Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, VIP transfer hizmeti en ekonomik ulaşım alternatiflerden biridir. VIP transfer hizmetinde, diğer ulaşım araçlarında karşılaşılabilen ekstra bir bagaj ücreti talep edilmez.
Yolcuların konforlu bir seyahat deneyimi yaşaması için araç içinde farklı ikramlar sunulur.

VIP Transfer Hizmeti Sağlayan Araçlarda Alınan Önlemler Nelerdir?

Sezin Turizm, teknolojiyi yakından takip ederek araçlarında üst düzey güvenlik prosedürleri uygular. Sağlığınız ve güvenliğiniz için aldığımız önlemler şunlardır:

  • Filomuz yüksek kaliteli teknolojilere sahip, sıfır ya da düşük kilometreli araçlardan oluşur.
  • VIP transfer hizmetinde kullanılan araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılır.
  • Müşterilerin ve personelin güvenliği her zaman ön plandadır.
  • Araç içi hijyen sağlanırken sıkı bir prosedür izlenir. Araçlar düzenli olarak dezenfeksiyon işlemine tabi tutulur. Klima filtreleri sık sık temizlenerek sağlıklı bir hava akışı sağlanır. Yolculara ücretsiz kullanabilecekleri hijyen kitleri temin edilir.
  • Uyguladığımız hijyen prosedürleri sadece araç içinde değil, ofislerimizde de geçerlidir.
  • Firmamızın uyguladığı hijyen önlemleri, sağlık otoritelerinin tavsiyelerine göre oluşturulur.
  • VIP transfer sağlayan araçlarımız, 24 saat kesintisiz olarak takip edilir. Böylece yolcuların rotasının kontrolü ve güvenliği sağlanmış olur.
TOP