Personel Taşımacılığı

Sezin Turizm, şirket personellerinin ikametleri ile işyeri arasındaki yolculuğu konfor ve güven içerisinde gerçekleştireceğini taahhüt etmektedir. Sezin Turizm bu noktada konforlu ve günümüzün teknolojisine uyum sağlayan araçları seçmektedir. Ayrıca bütün araçlarımız trafik ve karayolları yönetmeliğine uyumludur.

Personel Servis Taşımacılığı İçin Uzman Görevli Seçmekteyiz

Personel taşımacılığı için sadece araçların kaliteli ve konforlu olması yeterli değildir. Araçları kullanacak servis görevlisinin mesleki yeterliliğini de dikkate almaktayız.

Bu noktada;

  • Gerekli psikoteknik testleri geçen,
  • Sağlık raporunda şoförlük yapmayı engelleyeceği herhangi bir sorunu olmayan,
  • Ehliyet sicil kaydında alkol vb. suç teşkil edici kazası bulunmayan,
  • Adli sicil kaydı bulunmayan,
  • Kılık kıyafet konusuna dikkat eden ve kurumun belirlemiş olduğu kıyafetleri giyen,
  • İletişimi kuvvetli,
  • Personel ile kalite standartları çerçevesinde iletişim sağlamaya özen gösteren sürücüleri seçmekteyiz.

Can Güvenliği Önceliğimiz

Personel taşımacalığı kapsamında can taşıdığımızın bilincindeyiz. Güvenlik ve kalite noktasında araç sürücülerimizin tecrübelerini sıkı bir şekilde araştırırken, src, psikoteknik, ileri ve güvenli sürüş eğitimlerini belgeleyen sertifikalı kişiler ile çalışmaktayz. Aldığımız tüm önlemlerin ile birlikte araçlarımızda GPS bulundurmaktayız.

Servis aracının iç zemini, yolcuların kaymasını veya düşmesini engelleyecek şekilde uygun malzeme ile kaplanmış olmalıdır. Araç zemini düzenli olarak kontrol edilmelidir. Araç düzenli olarak havalandırılmalı, araç klimasının kontrolü düzenli olarak yapılmalıdır. Klima veya kaloriferler hava şartlarına uygun biçimde kullanılmalıdır. Aracın cam yüzeylerinde kesinlikle çatlak veya kırık olmamalıdır. Doğrudan sürüş güvenliğini etkileyen bu madde, en önemli personel servis kuralları arasındadır. Tüm araç içi aydınlatmalar çalışır durumda olmalı, düzenli olarak kontrolleri yapılmalıdır.
Yolcuların egzoz dumanı veya toza karşı korunaklı durumda olmaları gerekmelidir.
Servis araçları düzenli olarak temizlenmelidir. Araç bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Trafik muayenesi ve yıllık rutin bakımlar kesinlikle aksatılmamalıdır.
Araç içerisinde yangın söndürücü bulunmalı, bunların bakımı düzenli olarak yapılmalı, basınç düzeyleri düzenli olarak kontrol edilmelidir. Araçlarda periyodik olarak bakımı yapılan ilk yardım gereçleri bulunmalıdır. Aracın tüm güvenlik donanımları sağlam ve çalışır durumda olmalıdır. Araçlarda mevsim koşullarına uygun lastikler kullanılmalıdır. 

Özmal sayımızı devamlı artırıyor, bunu yaparken en konforlu marka ve modelleri seçmeye özen gösteriyoruz. Birçok tedarikçiyle olan anlaşmalarımız sayesinde en iyi hizmete devamlı daha çok yaklaşırken, yaptığımız saha ziyaretleri, kalite kontrolleri ve sürücü eğitimleri sayesinde kalite standartlarımızı devamlı yükseltiyoruz ve günlük operasyonel aksaklıkları hazırladığımız yönetim ekranlarıyla takip ederek önlemler alıyoruz. Güvenli sürüş takibi teknolojimiz sayesinde sürücülerimizin yolculuklarda yaptıkları ani fren ve hızlanmaları ya da hareket halindeyken telefon kullanımı raporlarını takip edebiliyoruz.

Rotalama algoritmamız sayesinde hissiyata değil, veriye güvenerek en optimum sonucu veren kararı seçebiliyoruz. Deneyiminizle alakalı edindiğimiz sürücülerin uygulamamızı kullanma durumundan, onaylanmış resmi evraklarına, yolcularımızın sürücülerimize verdiği puanlardan, geç kalan rotalara tüm verileri her sabah operasyonu bittiğinde detaylı raporumuz aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz.

TOP