Özel Gün Taşımacılığı

Sezin Turizm, özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Sezin Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yurtiçi Kültür Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara, her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

Yurtdışı Kültür Turları

Belirlenecek özel programa göre yolculuk boyunca rehber ve catering hizmeti sağlayan Sezin Turizm, yurtdışı yolculuklarda standart olarak konforlu yolculuk sağlayacak araçlar önermektedir. Yolcu sayısına göre geniş araç seçeneklerinden uzun yolculuğa en uygun araç Sezin Turizm danışmanlığı ile seçilir. Yine sürücü sayısı belirlenen standartlarda tutularak yolcuların seyahat güvenliği korunur.

TOP