Hizmetlerimiz

Yıllardır Personel ve Öğrenci taşımacılığı sektörünün içinde bulunan ve insan için hizmetin ne demek olduğunu bilen kurucumuzun 2005 yılı içinde faaliyete geçirdiği firmamız genç, dinamik ve ne yaptığını bilen, yaptığı işin bilincinde olan bir ekipten oluşmaktadır. Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katkılarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlarla birlikte kazanmayı öneriyoruz. Bunu da en iyi şekilde kalite hedeflerimizle ifade etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize aşağıdaki başlıklarda hizmet sağlamaktayız.

Öğrenci Taşımacılığı

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı siz kıymetli ailelerinden alıp okullarına güvenle ulaşımını sağlamaktayız. Bu işi yaparken emanetinizin farkındalığıyla ve bilinçli personelimiz ile görevimizi yerine getirmekteyiz.

Personel Taşımacılığı

Firmanızın personelinin ulaşımını, belirlediğiniz güzergah ve noktalar doğrultusunda, konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile güvenli ve huzurlu bir şekilde sağlamaktayız.

VIP Taşımacılık

Belirleyeceğiniz istekler doğrultusunda, personeliniz veya yerli ya da yabancı misafirlerinizin bir lokasyondan diğer bir lokasyona transfer ulaşımınızı profesyonel ekibimiz ile sağlamaktayız.

Özel Gün Taşımacılığı

Yurt içi ve Yurt Dışı gezi, tur ve organizasyonlarınızda turistik yerleri gezme ve yeni yerler keşfetme heyecanını sizlerle birlikte paylaşıyoruz. Lüks araçlarımız, kokartlı rehberlerimiz ve memnuniyet garantili programlarımızla sizleri dünyanın güzelliklerine taşıyoruz.

Organizasyon Taşımacılığı

Organizasyonlarınızda, talep etmiş olduğunuz rota çerçevesinde, belirlediğiniz noktalarda durularak program çerçevesinde hareket etmekteyiz. Organizasyon business ise, tercüman, asistan, donanım ihtiyacı, konaklama, yiyecek ve içecek hizmetlerini de sunmaktayız.
TOP